Načítání...
 

Spolek E-republika


jsme občanská mediální komunita, seskupená ve spolku eRepublika , která se chce podílet na správě státu, České republiky jako věci veřejné .

Jako spolková tisková a informační agentura domácností a sociálních komunit je naším posláním poskytovat objektivní a všestranné informace pro svobodné vytváření názorů uvnitř naší komunity i mimo ní, v prostředí různých komunit a občanské společnosti.
Spolek e Republika jako jediný vlastník média, je zárukou transparentnosti vlastnických vztahů pro přítomnost i budoucnost počas existence tohoto média. Investice do rozvoje média jsou rovněž pod transparentním dohledem členů spolku i veřejnosti. Na transparentním účtu je přístupný současný stav spolkových financí. Obdobně, na požádání vás seznámíme s aktuálním stavem pokladny.V daném okamžiku, po přechodnou dobu, platíme pouze provozní náklady za doménu, server, poštu a nevyhnutnou úřední administraci. Ostatní je pokryto z dobrovolné práce členů spolku, kteří činnosti spolku věnují svůj osobní čas.

Logo e-republiky

Pokus se vám náš web líbí a chcete ho propagovat na svých stránkách či jinde, využijte prosím tato loga. Kliknutím na obrázek dostanete okno se skutečnou velikostí.Na facebooku najdete e-republiku zde: https://www.facebook.com/eRepublika.cz
Pokud si můžete naši stránku na facebooku doporučit dále, pomůžete nám.

Stejně tak nás najdete na Twitteru: https://twitter.com/erepublikacz