Naší společností hýbe téma „uprchlíků“. Celkem zbytečně. Do naší země prakticky nikdo nechce, viz náš článek Mediální hysterie kolem uprchlíků. Ocitnou se zde, protože je odchytne naše chrabrá policie na cestě někam jinam, zpravidla do Německa.

Kdo by také stál o to žít v zemi, kde náměstí nadšených stoupenců plní plynem a koncentračními tábory vyhrožující vysokoškolský učitel Martin Konvička? Navíc pro většinu správných Čechů jsou uprchlíci příliš bohatí, což se pozná podle chytrých telefonů, které drží v rukou. Proč bychom se tedy o ně starali? Mají telefony, a to stačí. Mimochodem, co je lepší? Zaplatit drahého a zločinného převaděče, který vás nechá i s dětmi udusit v náklaďáku, nebo mít chytrý telefon s mapou a s GPS a jít hezky po svých? Slušný bohatý člověk, skáče padákem, chystá se na bungee jumping, chodí do kasina nebo nevěstince a o dovolené jezdí do Afriky střílet slony. Takže na takové bohaté podivíny odkudsi, kteří svůj adrenalin vyplavují plavbou po moři v nafukovacích člunech, jízdou v chladírenských boxech a nocování pod širákem po celé Evropě, nejsme zvědaví.

Lépe na tom nejsou ani ti, co vypadají chudě, protože netelefonují. To jsou zřejmě imigranti ekonomičtí, a to by tak hrálo, aby si chtěli kousnout z našeho společného českého koláče, který jsme si sami upekli! Těm už pomáhat nehodláme vůbec, protože jak pravil Tomio Okamura v parlamentu, poslanec a poctivý dobrý Čech jako poleno, mohli by být i nemocní. Takové netřeba léčit, ale vyhodit za plot, jenž musíme kolem celé České republiky urychleně postavit. Navážeme tak na staré dobré tradice, kdy se pašeráci i uprchlíci všeho druhu na našich hranicích stříleli jak zajíci. Naše policie a armáda konečně budou dělat to, k čemu jsou určeny, totiž pomáhat a chránit klidný spánek poctivých dobrých Čechů.

Jelikož na takový úkol početně nebudou stačit, budeme muset oprášit branný zákon navrhovaný už minulý rok prozřetelným generálním štábem naší Armády. Již teď mají brannou povinnost všichni občané ČR, tedy muži i ženy omezení jen zdravotní neschopností a věkem. Zbývá tedy jen tuto povinnost občas naplnit a pro začátek si jít zastřílet na živé terče na naše svobodné hranice. Konečně jsme se tak dočkali a jsme zpátky ve staré dobré Evropě. Welcome!


Hodnota článku (rešerše, napsání, korektura, anotace, ilustrace, redakční práce) je ohodnocena částkou: 450 Kč
Pokud chcete na provoz webu přispět, klikněte zde, nebo na baner v úvodní stránce. Děkujeme!