Gatestone Institute, vlivný myšlenkový americký think-tank založený v roce 2012, aby nás prý vzdělával, uveřejnil na svých stránkách analýzu autora Douglase Murraye Germany just Can´t it Right', což je jakási parafráze na knihu Deutschland schafft es (Německo to zvládne) Angely Merkelové. Autor říká, že události a reakce německých politiků lze vnímat tak, že Německo čelí aktu organizovaného nepřátelského převzetí organizací elit v pozadí, které převzaly kontrolu nad německou vládou. A lidé sdružení v této skupině nemají zájem Německo držet pohromadě, nýbrž ho kompletně rozebrat. Do roku 2005 měla být podepsána mírová smlouva s Německem. Což se nestalo ani 70 let po ukončení II. světové války. Německo se stalo spolu s Bruselem, vnucenou strategií eura a následným rozvalem ekonomik států jižní eurozóny a přeměnou zemí bývalého východního bloku v kolonie levné pracovní síly pro exportní firemní tahouny Německa ideálním nástrojem, jak proti sobě rozeštvat evropské národy a nastartovat proces „majdanizace“ Evropy.

Ekonomické stránce úspěchů Německa je potřeba věnovat hlubší rozbor. Zbavilo se silné marky a nahradilo ji eurem, trvale rostla produktivita práce a tlak na udržení neodpovídající relace nízkých mezd. Německo postavilo blahobyt na exportu, čímž se stalo věřitelem zadlužených zemí a bylo nuceno za úvěry, které kryly importy, samo ručit. Bilion euro nesplácených úvěrů v eurozóně nespadl jen tak z nebe. K čemu totiž exporty a růst HDP, když importéři nemají čím je platit. A vzpomeňme na všechny skutečné odborníky, kteří varovali Helmuta Kohla před přijetím eura.

Gatestone povzbuzuje nenávist vůči Arabům, mlčí o těch, co mají zločiny na svědomí

Autoři z Gatestone institutu, který vytváří zdání, že je namířen proti muslimům, zcela pomíjí zmínit, že celá show je dirigována z USA a Velké Británie za velké asistence Turecka, což je vidět ze všech kampaní na Facebooku a Twitteru a těší se mohutné podpoře neziskovek ze zámoří. Stačí proklepnout financování kampaní ze strany George Sorose.

Proč však s takovým článkem přichází právě americký think tank? Proč ukazuje na katastrofální rozklad, který připravuje Merkelová a její věrní pro svou zemi, přičemž její jednání je zvenku pro všechny neúčastněné naprosto nepochopitelné. Proč tento Gatestone Institute uveřejňuje další podobné články, jako je například tento od Soerena Kerna, svého hlavního analytika: Německo: 20 milionů mulismů do roku 2020!. Jakoby jeho cílem bylo nalévat co nejvíce benzínu do ohně. Kdo podporuje ISIL a organizuje bandy pašeráků, to Gateston Institute není neznámo. Pro rozklad Německa je zvolena jiná strategie než pro rozklad Ukrajiny, který popisuje bývalý agent CIA v tomto videu quer-denken.

Pomsta za holokaust?

Jak je možné, že do země, která měla tak velký problém s antisemitismem ve 20. století, je naráz importováno tolik lidí ze všech koutů světa, kteří mají nyní, ve 21. století stejně gigantický problém s antisemitismem?

V Kolíně nebyla připravena o Silvestru policie a vodní děla, aby byly rozehnány bandy agresívních mladých imigrantů, kteří nebyli ubytováni v Kolíně a okolí a páchaly trestné činy. Místo toho byla použita vodní děla proti těm, kteří přišli následně zcela legitimně a oprávněně protestovat proti takovému bezprecedentnímu násilí páchanému na ženách. Migrační krize má potenciál zbraně hromadného ničení, odhaluje Kelly Greenhillová ve své knize Weapons of Mass Migration: Forced Displacement Coercio and Foreign Policy z roku 2011, blíže lze doporučit článek Václava Cílka. Tato významná kniha, která není konspirací, nýbrž prací vědkyně specializované na vyhodnocování dat, bohužel ještě není přeložená do češtiny. Práce tvrdí, že organizovaná masová migrace má potenciál destabilizovat celý evropský kontinent, včetně jejich ekonomik.

Vlna odporu se šíří Německem. Ven se dostaly i některé zprávy německých tajných služeb a policie. Viz například tento citát z uniklé zprávy německých tajných služeb z výše uvedeného článku Soerena Kerna: „Importujeme si islámský extremismus, arabský antisemitismus, národnostní a etnické konflikty jiných národů, stejně jako jiné pojetí a chápání práva“.

Další zdroje:

http://zboril.blog.ihned.cz/c1-63948990-predstaveni-gatestone-institute-v-usa-a-10-jeho-analyz-o-islamu

Soeren Kern vydal začátkem ledna 2016 práci, původně měla mít název Global Fire: http://www.christianbook.com/global-converging-trends-threatening-world-today/soeren-k ern/9780736959230/pd/95


Hodnota článku (rešerše,400 Kč__
Pokud chcete na provoz webu přispět, klikněte zde, nebo na baner v úvodní stránce. Děkujeme!