Vítám vás na první povolební schůzi v našem vnitráckém odboru. Ten hnusný web napsal o naší minulé schůzi svodku nazvanou Chovanci podnikli DDoS aneb Dosti Drzé osobní Srocení. Musím říci, že se jim povedl vtipný nadpis. A ještě více mne potěšilo, že tento hnusný web přesně a velmi výstižně popsal mé zamítavé stanovisko k vašemu DDoS útoku, který jste iniciovali před volbami a dokonce z českých IP adres. Amatérský a bezúspěšný útok na tento hnusný web jste skončili hned po volbách v neděli v noci. Tím jste se mimochodem přiznali k politické motivaci hackerského útoku, čímž jste ohrozili jinak vynikající pověst a dobré jméno tohoto významného vnitráckého pracoviště. Nepřátelský web jste do voleb neshodili, dokonce dále publikoval ideově velmi prohnané články k volbám. Z článku, který byl věnován našemu pracovišti, jasně vyznělo, že jste pitomci, že s vámi nesouhlasím a proč. Nyní je po volbách, vnitro čeká radikální povolební změna politiky. Je jasné, že pitomci zde nebudou mít tolik místa jako předtím. Takže dovolte, aby vám před výměnou ministra připomněl několik základních faktů, které jsem vám říkal na posledních schůzích.

Za prvé. Ten DDoS útok proti tomu hnusnému serveru jste podnikli na vlastní pěst. Byl veden naprosto amatérsky a dopadl naprosto špatně. A ukončili jste jej jako debilové, protože jste pitomým načasováním potvrdili politickou motivaci útoku. Řekl jsem jasně na minulé schůzi, že pokud server do voleb neshodíte, tak ponesete osobní odpovědnost za poškozování demokracie. Za sebe jsem s útokem nesouhlasil a jasně jsem sdělil vedení vnitra své důvody. Nyní budu vyvozovat osobní odpovědnost za zpackanou zpravodajskou diverzi, jak jsem slíbil na minulé schůzi. Konkrétní členové oddělení nesou a ponesou osobní odpovědnost za neblahou a kontraproduktivní zpravodajskou akci, kterou podnikli jako partyzánštinu na vlastní pěst a bez mého výslovného souhlasu.

Za druhé. Pokud zůstanu vedoucím tohoto oddělení, což je dosti pravděpodobné, tak v něm nemohu nechat pracovat lidi poškozující demokracii. A také zde nemohu trpět beznadějné packaly, kteří sahají k hrubým a naprosto hloupým metodám kontrapropagandy. To tady mohli provozovat chráněnci odcházejícího ministra z partaje, která drtivě prohrála volby a která zanechala na tomto ministerstvu svůj neblahý rukopis zpravodajského primitivismu. Teď je doba na jiné typy propagandistického jednání a bude třeba nový typ mladých lidí, kteří si budou hledět práce a budou na své úkoly stačit. Začala doba nového typu demokracie. Iniciativní a pracovité mládí dostane teď, po volbách, na tomto oddělení zelenou.

Za třetí. Je zcela jasné, že se v dílčích bodech změní původní tupá linie tohoto ministerstva, která s bolševickou frenetičností plnila vcelku hloupé příkazy z Washingtonu a Bruselu. Tato linie občas poškodila zájmy Česka, což dobře a správně pochopila většina českých voličů. Jak dobře víte, naše pracoviště pod mým vedením už od prvního momentu vsadilo na nadstranickost a zásadně podpořilo politickou linii prezidenta Zemana. Viz článek z hnusného nejmenovaného webu nazvaný Chovanci na vnitru mezi dvěma mlýnskými kameny. Takže od března tohoto roku je politická linie tohoto pracoviště jasně dána a není žádný důvod ji po těchto volbách měnit, právě naopak.

Počkejme tedy na politické personální zemětřesení a pak se opět pusťme do práce. Vzhledem k mým stanoviskům bylo některým nyní vítězným politickým stranám jasné, že máme pod čepicí, na rozdíl od jiných, poněkud primitivnějších odborů tohoto ministerstva. Principiální, profesionální a nadstranický postoj našeho dezinformačního pracoviště daný mou maličkostí nezůstal nepovšimnut. Zajisté k tomu přispělo i to, že jsem výrazně zabodoval v dezinformační centrále v Bruselu. Viz článek hnusného webu pod názvem Chovanci na vnitru jedou na desinformační EU-vlně. Opět musím říci, že mi ten nepřátelský web pomohl. Někteří partneři totiž v debatě přiznali, že se o skvělé práci našeho vnitráckého a celkem utajeného odboru dozvěděli právě díky pravidelné četbě výše uvedených článků na tomto webu.

Tak to shrňme, dámo a pánové. Díky jedovatému psaní tohoto nepřátelského webu budu nejspíš znovu potvrzen šéfem našeho odboru. Tedy pokud nedostanu jinou pozici či nabídku, o které by stálo za to uvažovat. A vy, pitomí neandrtálci, jste tento web nebyli schopni vypnout ani před volbami. Takže bilancujme. Byl jsem proti DDoS útoku z čistě interních a věcných zpravodajských důvodů, které jsem vám včas a jasně vysvětlil. A tento nepřátelský kanál mi nepřímo pomohl tím, že velmi správně a velmi výrazně ukázal mé schopnosti a zásluhy, kterých si díky pravidelné četbě tohoto webu všimli patřiční lobbisté a zákulisní hráči z vítězných stran. A já, na rozdíl od vás, nezabíjím slepici, která snáší zlatá vejce. Ale jistě je třeba naučit tuto pilnou a chytrou slepici, aby snášela svá zlatá vejce v naší vnitrácké, či alespoň v nějaké korporátní kukani. Jenže to tady musí vzniknout výrazně jiný a mnohem lepší dezinformační tým. A v něm už nebude místo pro mediální neandrtálce, ale pro důstojné zástupce homo sapiens s výrazně profilovaným pro-korporátním myšlením a jednáním.


Hodnota článku (rešerše, napsání, korektura, anotace, ilustrace, redakční práce) je ohodnocena částkou: 500 Kč. Pokud chcete na provoz webu přispět, klikněte zde, nebo na baner v úvodní stránce. Děkujeme!