Česká politika a žurnalistika stále hledá své dno. Znovu a znovu zneužívá psychicky nemocného člověka, Babiše mladšího, k sebeprezentaci své zhovadilosti. Kalousek, Novotný, Slonková, Kubík a Strakatý Čestmír ryjí svými rypáky v nejhlubším bahně. Jako ty svině při hledání žaludů nehledí napravo nalevo. Člověk má schopnost rozpoznat morální hranice, kde začíná a končí lidství. Hovado tuto schopnost nemá. Povinností člověka je tuto hranici hledat, cizelovat a ctít. Prase nic takového nehledá, jen se válí ve svém blátě a výkalech, hlavně když má plné koryto.

Podobně Miroslav Kalousek, chemik, odborník přes padáky a jinou vojenskou výbavu, nejlepší finančník všech dob se sekerou ve státním rozpočtu o velikosti, za kterou by se nemusel stydět kat Mydlář, a nakonec i kapacita v oboru psychiatrie, s lejnem v úsměvu sděluje bedlivě naslouchajícím voličům, že Babiše mladšího shledal zcela zdravým, neboť tak právě chrochtá Kavárna, jelikož je před volbami a bude se přidělovat šrot do korýtek. Babiš ml. byl shledán nemocným za účasti policie, justice, psychiatrů v ČR i Švýcarsku, matky i otce, ale Kalousek jej shledal úplně zdravým! Bylo by to k smíchu, kdyby to nebylo k pláči. Jednak proto, že podobné znevažující a onemocnění bagatelizující jednání může vést ke zhoršení psychického stavu postiženého a jednak jde o vrchol neetického jednání vůči rodině. Ta ostatně bývá zasažena neméně než sám nemocný, ba ještě mnohdy hůře. Pod videem Strakatého Čestmíra však nejsou výjimkou komentáře typu: „Znám několik schizofreniků ve svém okolí, všichni svou nemoc popírají jako Babiš ml., takže je možné, že je opravdu nemocný. Ale ten Babiš -Bureš je svině, svého syna využil jako bílého koně, unesl na Krym a do Švýcarska atd.“

Jinými slovy "uznávám, že jde zřejmě o bludy doprovázející psychické onemocnění, ale plně se s těmito bludy ztotožňuji". To znamená, že rozlišovací schopnosti české populace jsou poměrně mdlé, a toho právě využívají „prasata, která jsou si jaksi rovnější“.

Nicméně, nenechám se zmást ani čuníky z vepřína Antibabiš, ani současným premiérem Babišem. Dost dlouho jsem volil „menší zlo“. Nebudu už v žádném případě volit strany podporující NATO a EU. V jejich současné podobě jde o zločinné spolky, nikoliv snad ve smyslu trestně právním, ale ve smyslu etickém či morálním. NATO rozšiřuje nepochybně posledních více jak 20 let ve světě zlo a EU se stala nástrojem korporací a silnějších států na úkor těch slabších. České kolaboranty a udavače ve prospěch těchto zlých uskupení rozhodně volit nepůjdu, to raději zůstanu doma.

PS. Tímto se omlouvám všem skutečným vepřům a jiným hovadům božím, která jsou užitečná a dobrá, neboť jsou právem tím, čím jsou a nehrají si na to, kým nejsou a být nemohou.


Hodnota článku (rešerše, napsání, korektura, anotace, ilustrace, redakční práce) je ohodnocena částkou: 450 Kč. Pokud chcete na provoz webu přispět, klikněte zde, nebo na baner v úvodní stránce. Děkujeme!