Načítání...
 

Jak se lže v EU-kolonii

Autor: Václav Umlauf - Zveřejněno 08.08.2022 12:30 - (2887 Návštěv)

Přijedu do Česka a podle veřejnoprávní telky mám pocit, že jsem se dostal do Severní Koreje. Zdejší specialitou je lhaní o Ukrajině, které dosahuje téměř paranoické úrovně.

Arcibiskup C. M. Viganó: Krize lidstva a úpadek Západu

Autor: Květa Pohlhammer Lauterbachová - Zveřejněno 05.08.2022 10:45 - (2663 Návštěv)

Aby mohla být sociální struktura znovu vybudována, je zapotřebí si uvědomit, že to, co probíhá, je likvidace státu. Ta je prováděna za spolupráce vládnoucích a celé politické třídy.

Vstoupí Kuba do BRICS?

Autor: Aleš Macháček - Zveřejněno 01.08.2022 08:00 - (2034 Návštěv)

Možná, že současný chaos provázející selhání kapitalismu, nové války a mezinárodní rozpory odvedou pozornost americké vlády od starostí jak ponižovat Kubu. Možná bude mezinárodní solidarita s Kubou dále růst, není vyloučené, že jižní Amerika bude následovat kroky sociálních reforem, které již začaly.

Válečná ekonomika III: Fialův rozkvět a blahobyt

Autor: Stanislav Blaha - Zveřejněno 25.07.2022 18:00 - (2246 Návštěv)

Uběhlo už více než půl roku od instalace současné vlády založené na spolupráci pěti "demokratických" stran, jmenovitě ODS, TOP09, KDU-ČSL, STAN a Pirátů. Je tedy načase laskavě zhodnotit její působení a přátelsky jí poradit, jak ještě lépe a radostněji spravovat naši krásnou zemi.

Rusko a "Great Reset“ (1. díl)

Autor: Květa Pohlhammer Lauterbachová - Zveřejněno 13.07.2022 08:00 - (6466 Návštěv)

Kdo je tedy vlastně Vladimír Putin? A proč chce vytvořit „nový typ společnosti“ založené na změnách genetiky lidí?

Peníze pro život, a ne pro smrt

Autor: Aleš Macháček - Zveřejněno 11.07.2022 08:00 - (2576 Návštěv)

Kdy nastane ten den, kdy kriminální jednání bude označeno jako kriminální a trestáno a kdy bankovní systém přestane být nositelem válek a dalších zločinů?


Má vlast aneb Kočka leze dírou, pes oknem

Autor: Aleš Macháček - Zveřejněno 05.07.2022 12:00 - (3768 Návštěv)

Kdysi bylo počinem moudrého panovníka zakládat knihovny a pořizovat překlady cizích děl, naši "panovníci" nyní vyřazuji jak knihy autorů "cizáků", tak autorů našich, ale nepohodlných, těch co překáží ve vidině krásných zítřků.

Hrátky s falešnou pamětí

Autor: Aleš Macháček - Zveřejněno 25.06.2022 12:00 - (3089 Návštěv)

22. února 2022 v podcastu BBC Life scientific hovořil Jim Al-Khalili s Julií Shaw o jejím výzkumu falešné paměti. Cílem výzkumu bylo stanovit, jak dalece může falešná paměť ovlivnit výsledky soudních řízení. V rámci tohoto projektu dospěla J. Shaw k překvapujícímu číslu. Existuje až 70 procent lidí, kterým lze jednoduchou technikou vytvořit falešnou paměť dokonce o tom, že spáchali trestnou činnost.

E-republika, agenti a mimozemšťani

Autor: Václav Umlauf - Zveřejněno 21.06.2022 21:10 - (4268 Návštěv)

Odolával jsem poměrně dlouho, ale bohužel na každé prase se už někde vaří voda. Volal mi Stan a řekl, že podle amerických kritérií jsem prý mimozemšťan. Ty potvory se hodně množí a jsou už dávno mezi námi.Výrobní ceny v eurozóně rostou o 35,8 %, což je mírné zvýšení
Ceny výrobků v eurozóně nerostou tak rychle jako v poslední době, a to navzdory silnému růstu v energetice. Statistický úřad Eurostat ve středu uvedl, že ceny průmyslových výrobků v červnu vzrostly o 35,8 % ve srovnání se stejným měsícem loňského roku. Ekonomové oslovení agenturou Reuters očekávali nárůst o 35,7 procenta. V květnu činil nárůst 36,2 % a v dubnu 37,3 %. V samotném energetickém sektoru došlo k výraznému nárůstu o 92,8 %. Bez zahrnutí tohoto odvětví vzrostly ceny výrobců celkově pouze o 15,6 %. (Handelsblatt)

Matka německé novinářky, která informovala o válce na Ukrajině, musela uprchnout z Německa
Matka německé novinářky Aliny Lippové "utekla" z Německa. Před čtrnácti dny jí byl zničehonic zmrazen bankovní účet. Ze dne na den se ke svým penězům přestala dostávat. Bylo jí řečeno, že u jejích dveří může být každou chvíli policie, aby ji předvedla k výslechu. Důvodem byla nechtěná reportáž její dcery o válce na Ukrajině. "Německo už není moje země," říká matka novináře na videu, které společně natočili (ZDE). "Tohle je opravdu intenzivní," řekla Alina. Poté, co jí byl zmrazen účet, prodala žena svůj majetek, aby se mohla vydat na cestu do Ruska s autem. (Uncut News)

PS. Na Slovensku se stal podobný případ z "vyhladověním" občana za jeho názory tím, že mu úřady mrazily bez vysvětlení a odvolání bankovní účty, kartu atd. Fakta ověřujeme a budeme o případu informovat. Je to nová forma "bankovní" represe. V Německu a Slovensku s nacistickou minulostí je to obzvlášť varovné.

Mláďata laboratorních potkanů měla malformace žeber po vakcíně na kovid: Dokumenty ze studie Moderny
Dokumenty společnosti Moderna týkající se zkoušek vakcíny COVID na zvířatech, které získala organizace Judicial Watch na základě žádosti podle zákona o svobodném přístupu k informacím, ukazují, že u některých potkanů, na nichž byla vakcína Moderna mRNA testována, se objevily malformace žeber. Těchto 700 stran obsahuje část formálního balíčku žádosti o licenci na biologické léčivé přípravky (BLA), který musí výrobce předložit FDA ke schválení. Dokumenty zatím nebyly zveřejněny, ale analyzovala je bývalá manažerka farmaceutického průmyslu Alexandra Latypová a prověřil je deník The Epoch Times. Součástí dokumentů jsou výsledky testů, které ukazují, že injekce mRNA Moderna způsobily statisticky významné malformace skeletu u potomků potkanů, kteří užívali dávky mRNA-1273 (Spikevax mRNA). (Epoch Times)

Ono to smysl dávalo
Ukrajinští uprchlíci měli být už dávno doma. Evropské firmy už měly stavět baráky na Donbase a placeno to mělo být z peněz, které Rusku zamrazili na Západě. Plyn i ropa měly být ultralevné, protože by jimi Petrušev platil za západní shovívavost. Naše zbraně by už také byly zpátky doma. Ukrajina měla být už dávno vyčištěná od všeho ruského. Rus si zřejmě nic neidealizoval, ale tady si plánovali vítězství a porcování medvěda. Kdyby se to celé povedlo, tak nebyl žádný problém. (Litterate.cz)

STAN – politická sekce organizovaného zločinu
Co mne na celé kauze nejvíce překvapuje je, že vůbec byla otevřená a medializována. Co se otevřelo, je náš každodenní život třicet let, a když se něco takového začne náhle řešit, znamená to, že došlo k narušení status quo mezi jednotlivými klany a skupinami. I z filmu a literatury víme, že mezi rodinami mafie vzniká otevřený boj při porušení dohodnutých pravidel a oblastí, v nichž jednotlivé rodiny mafie realizují své zisky. Nepovažuji za pravděpodobné, že stržená opona ukazující STAN jako mafii organizovaného zločinu vznikla standardní prací policie. Domnívám se, že v pozadí je silnější hráč, než je policejní útvar. Načasování celé kauzy naznačuje, že se hraje o čas. Buď zlikvidují V.Rakušana a jeho mafii, než mafie stihne obsadit klíčové posty a zlikvidovat konkurenci, nebo bude konkurence rychlejší a zlikviduje gang Víta Rakušana. (Nová republika)


Archiv tematických čísel

2021
2020
2019
2018
2017
2016
2015
2014
2013
2012