Načítání...
 

Za co vlastně padlo přes milión Ukrajinců?

Autor: Václav Umlauf - Zveřejněno 06.12.2023 13:52 - (3049 Návštěv)

Ukrajina je vylidněná víc, než za stalinského hladomoru ve 30. letech. A válku s Ruskem už prohráli, ale Západ jim to zapomněl říct. A do NATO je nevezmou a do EU taky ne. Takže Západ prodal Ukrajinu stejně jako Československo v Mnichově.

Jak jsem se stal obětí řetězového mailu

Autor: Stanislav Blaha - Zveřejněno 04.12.2023 12:00 - (1622 Návštěv)

Naši "dýpfejkři" nás varují, abychom nevěřili nepřátelským "dýpfejkrům". Kdyby se pod svůj výtvor podepsali, bylo by to nebezpečné, mohli by totiž být identifikováni.

EU a zákon o digitální identitě

Autor: Václav Umlauf - Zveřejněno 02.12.2023 21:05 - (1177 Návštěv)

Odborníci a autoři dopisu se nechovají jako digitální piráti, ale jako odpovědní občané. A jako doktoři mají ex professo vědět o nebezpečí a sekundárních účincích experimentů na lidech. V digitalizaci dat a jejich správy je to stejné.

Jak se lže o Gaze

Autor: Václav Umlauf - Zveřejněno 27.11.2023 21:50 - (3029 Návštěv)

Tady je na prozatímní seznam 60 novinářů zabitých v Gaze a jižním Libanonu, kde Izrael bojuje v Hizballáhem.

Brusel a jeho napoleonský ekonomický komplex

Autor: Václav Umlauf - Zveřejněno 26.11.2023 16:06 - (1648 Návštěv)

Být EU-blbem je nepopiratelně výhodné pro země BRICS a pro rozvojové země obecně. Těm naši soudruzi v Bruselu vedení US-telefonem pomáhají pravdu efektivně, i když nechtěně. Nás přitom chtěně přivedou do hrobu, a transatlantický NWO také.

Vina vs. Důsledky

Autor: Pavel Letko - Zveřejněno 14.11.2023 19:57 - (1735 Návštěv)

Když někdo zaútočí na Kibuc XY a pobije 100 lidí, můžeme hodit na město jiných lidi, kteří notabene u útoku nebyli, bomby jimiž zavraždíme dalších 1000 lidí? Když vrah nastoupí do tramvaje, pobije naše policie celou tramvaj? Aby vrah neunikl, je legitimní pobít 100 nevinných?

Moje vize nového světového řádu a válka v Gaze

Autor: Alexandr Dugin - Zveřejněno 13.11.2023 20:40 - (2804 Návštěv)

Nové civilizace jsou na vzestupu, včetně čínských, islámských, indických, afrických a latinskoamerických. Rusko je považuje za potenciální spojence a partnery ve skutečném a spravedlivém multipolárním řádu.

Proč opouštíme "Die Linke"

Autor: Bündnis Sahra Wagenknecht - Zveřejněno 08.11.2023 13:55 - (2985 Návštěv)

Politický prostor pro nás se ve straně zmenšil natolik, že už se tam nevejdeme s rovnou páteří. Z našich regionálních sdružení víme, že mnoho členů Die Linke to cítí stejně. I pro ně chceme novou stranu a chceme vytvořit nový politický domov.Přehled současné fáze války na Ukrajině. Co nás čeká, a bohužel nemine.


Starší podcasty najdete (prozatím) na Youtube zde a na Telegramu ZDE.


Ruský diplomat vysvětluje, co by ukončilo ukrajinský konflikt
Rodion Mirošnik, bývalý činitel v Luganské lidové republice převzal funkci v nově vytvořené kanceláři ruského ministerstva zahraničí odpovědné za vyšetřování údajných zločinů ukrajinské vlády. Mirošnik komentoval vztah s Kyjevem během diskuse na běloruském kanálu CTV. Mirošnik zdůraznil evidentní nedostatek nezávislosti Kyjeva a poukázal na nedávné přiznání ukrajinského poslance Davida Arachamia, který vedl kyjevský tým na mírových rozhovorech s Ruskem v loňském roce, které zprostředkovalo Turecko. Arachamia potvrdil, že Boris Johnson, tehdejší předseda vlády Spojeného království, doporučil Ukrajině, aby odmítla příměří a "místo toho vedla válku.” Ve světle tohoto uznání diplomat navrhl, že by bylo logické, aby Moskva při hledání ukončení konfliktu jednala spíše s těmito "loutkovodiči" než s Kyjevem. "Opravdu věříte, že s těmito lidmi lze vyjednávat?", zeptal se Mirošnik rétoricky.

PS. Jenže loutkovodiči se po prohrané válce na Ukrajině chystají na vojenskou blokádu ruského Kaliningradu...

Západ uvažuje o svržení Zelenského, má seznam nástupců
Sergej Naryškin, ředitel zahraniční zpravodajské služby Ruska: "Zahraniční zpravodajská služba dostává spolehlivé informace, že vysoce postavení činitelé předních západních zemí diskutují o potřebě nahradit úřadujícího prezidenta Ukrajiny Vladimíra Zelenského." Mezi četné možné důvody patří Zelenského vojenská selhání, rozšířená korupce a jeho neschopnost správně se orientovat v probíhajícím konfliktu způsobem, který je v souladu se zájmy Washingtonu. (Sputnik)

PS. To je jak u nás, Nutellový Joe má jít do kytek a korporátní presstituté oprášili starou zázračnou zbraň zvanou "Kalousek".

VIDEO: Steve Kirsch v prejave k poslancom britského parlamentu približuje šokujúci obsah údajov z uniknutých lekárskych záznamov: „Vlády po celom svete zabili 13 miliónov ľudí......Teraz máte dáta, ktoré dokazujú, že ste zabili svojich občanov. Kde je vaše vyšetrovanie? Budete sa zodpovedať? Kto a kedy sa za to bude zodpovedať? Prečo britský Národný štatistický úrad tieto údaje tají?“ (Infovojna)

Krach ukrajinské protiofenzívy: Jak šel čas
Washington Post přinesl dosud nejkomplexnější zhodnocení ukrajinské protiofenzívy. Co komplikovalo přípravy a proč protiofenzíva nakonec nedosáhla ani svých minimálních cílů? (Seznam Médium)

Tak rychle ještě Fico lidi nenaštval, píše slovenský tisk
Slovenský tisk připomíná, že uběhlo jen šest týdnů od jmenování čtvrté vlády Roberta Fica a v Bratislavě se už konal první protest proti jeho snaze zlikvidovat Úřad speciální prokuratury. Ve čtvrtek přišly na Náměstí svobody protestovat tisíce lidí. (Novinky.cz)


Archiv tematických čísel

2022
2021
2020
2019
2018
2017
2016
2015
2014