Amerika v éře prezidenta Bidena připomíná komedii hodnou tohoto senilního pána. Umělá inteligence Twitteru podle Deep stateneměla patřičné třídní vědomí, dokud cenzorsky nevymazala Bidenovy lechtivé pohledy a omakávání a očichávání vlasů. Tyto snímky už na korporátních sítích neuvidíte a najdete jen ve článcích nezávislého tisku (ZDE). Stejně tak je úspěšně utajena Bidenova senilita dosvědčená veřejně, protože si nebyl schopen vzpomenout ani na jména a historii nejbližších členů rodiny (ZDE). A nejlépe zůstává utajena masová manipulace prezidentských voleb a masová cenzura tehdy úřadujícího prezidenta Trumpa. Fascinuje mne postoj americké levice, která se rozhodla vymazat Trumpa z politické mapy, i kdyby tím měly být zrušeny základní principy americké demokracie. Takže nyní už běží druhé kolo masakru s korporátní motorovou pilou. O zmanipulovaných volbách ani slovo a začal hon na "extremisty", kterých je podle průzkumů v americké populaci asi 50 %. To je počet lidí, který z různých důvodů považují prezidentské volby za zmanipulované.

Druhé kolo hledání interních "teroristů" v USA je potřeba okomentovat, protože vychází z americké podpory terorismu ve všech proxy-wars, které USA v posledních letech vedly. Začněme Bin Ládinem jako úspěšným agentem CIA ve válce v Afghánistánu a skončeme nástupem Al Baghdádího v Iráku, který založil Islámský stát v momentu, kdy opustil americkou věznici v Iráku (Nová vláda vítězné koalice v Mosulu). Pak následovala a trvá podpora teroristů v Sýrii a Libyi. Američané připravují v Idlíbu společně s Turky kosmetickou operaci, kdy je třeba zachránit zdejší teroristy před hrozící ofenzívou Rusů a Asada. Skupina Hay’at Tahrir al-Sham (HTS) vládnoucí a kradoucí v Idlíbu je překabátěná Al-Kájda a na jejího šéfa (Abu Mohamed al-Joulani) pořád v USA visí 10 miliónová odměna za dopadení. Takže až dopaden a zavražděn určitě bude, naše média zavyjí radostí. A hned po jeho smrti dojde k tomu, co už běží, což je legitimace Al-Kájdy. Think tank přidružený k USA a NATO zvaný International Crisis Group navrhl, aby Bidenova administrativa našla nové spojence v Sýrii, článek zde. Logika je přímo fascinující, protože HTS je na seznamu RB OSN jako teroristická skupina. Teroristy je třeba legitimovat, aby mohla běžet humanitární mise v Idlíbu. Prohloubení tzv. "diplomatického angažmá v Idlíbu může hrát zásadní roli pro odvrácení zbytečné eskalace destabilizujícího násilí." Fakt skvělé. Pomůžeme teroristům na posledním zbytku Islámského státu, abychom odvrátili "humanitární krizi" a zabránili "eskalaci násilí", ergo zabránili Asadovi dobýt tuto poslední islamisty okupovanou enklávu na světě. Jak USA a EU v Sýrii začaly, tedy podporou terorismu, tak tam také končí. Jenže mezitím se teroristé vrátili domů do EU a dalších zemí. A v USA začal hon na domácí "teroristy", kteří se tam množí tempem koronaviru. Teď vyšel příkaz nového ministra obrany o ideových prověrkách armádě, protože tam je nejvíce Republikánů. Budou trvat tři měsíce, elementy je třeba označit. USA provádějí poučení z krizového vývoje ve straně a společnosti, jako tomu bylo po Pražském jaru u nás.

Logika "boje proti terorismu" je neúprosná, protože levice v USA se rozhodla obětovat demokracii, aby zničila nenáviděného despotu. Výsledkem je obecná nezákonnost, hon na domácí "teroristy" a děsivé výkřiky jako během 50. let mccarthismu, že všichni podporovatelé Trumpa musí přijít o práci ve státních úřadech a nesmí mít přístup ke korporátně spravovaným médiím. To se už v izolovaných případech skutečně stalo. Biden mezitím dosadil na ministerské posty hlavní reprezentanty vojensko-průmyslového komplexu a zahraniční politiku řídí lidé z Deep state. Jistěže v situaci, kdy Rusové mají strategickou převahu v hypersonických zbraních a Čína ekonomicky předběhla USA, není možné začít místo studené války její horkou variantu. A určitě ne s napůl vzbouřenou armádou, kde si mnoho vojáků myslí, že Biden byl zvolen podvodem. Odpověď je jasná. Budeme čistit a čistit, až nepřátelské elementy a "teroristy" dočista vyzmizíkujeme. Pak už pochopitelně nebude ani demokracie. Ale kdo by se o takové detaily zajímal, když jde o přežití národa ... a demokracie.

A čí demokracie vlastně? Jako první jsme psali o korporátním fašismu v situaci, kdy Babiš předešel Trumpa, udělal si partaj a ve vytunelované české demokracii vyhrál volby (Volby 2018: Miliardář Babiš nahradil levici a upevnil korporátní fašismus). Tehdy Babišův korporátní fašismus vadil jen nám na e-republice. Dnes tento typ fašismu asi nevadí nikomu, protože tento pojem se neujal ani v nezávislém tisku. Ale všem, to jest koupené levici a prodejné pravici, najednou vadí Babiš. Vede stát jako svou firmu, což bylo jeho volební heslo. Dělá, co umí, a najednou chce být každý český zloděj a demagog akcionářem této podivuhodné firmy. A nejlépe na český způsob, čili legálním vytunelováním tohoto korporátně-fašistického podniku.

Je to tragikomedie na druhou, a nyní se k ní přidal Rychetský a jeho klika na Ústavním soudě. Komentátoři zleva i zprava se shodují se čtyřmi disentujícími soudci ÚS v tom, že nové rozhodnutí ohledně voleb ruší dvacetiletou praxi potvrzenou předchozími rozsudky ÚS. Destruktivní a zcela zjevně účelové načasování rozsudku má uvrhnout zemi do chaosu. Rozhodnutí bylo přijato netransparentně a v rozporu se zvyklostmi samotného ÚS, na což upozornili samotní disentující soudci. Rychetský dělal jako soudce (a předtím člen KSČ) politiku vždy, stačí se podívat na známou kauzu ohledně prohrané arbitráže z TV Nova, kdy byl vicepremiérem. Nové kolo korporátního fašismu je zajímavé tím, že musím bránit Babiše proti zpolitizovanému soudci Rychetskému a proti povykujícímu Deníku Referendum. A to z toho jednoduchého důvodu, že tento miliardář, účelový lhář a korporátní zloděj byl zvolen zcela legitimně a plným právem za premiéra této banánové republiky, která slouží jako produkční kolonie Západu. Víc z této země už doopravdy nezbylo, sorry jako. Klika nezodpovědných megalomanů a politických avanturistů zleva i zprava chce změnit dosavadní politický systém, protože se jim nehodí krámu. Účelovou změnou volebního systému a hloupým obžalováváním Babiše z mediálně fedrovaných nesmyslů má vzniknout dojem, že je třeba zrušit poslední zbytek demokracie, abychom "my" (kdo to je?) dosáhli na prezidentský a premiérský úřad.

Nyní je jasné, kdo tlačí káru korporátního fašismu u nás. Postupně zde vzniká nová forma Deep state, kde hoši, co spolu mluví, budou určovat pravidla hry. Jedni si namastí kapsu ekonomicky, druzí mocensky a politicky, třetí přijdou do seslí ve státním aparátu. Ve státním krmelci je pořád sena dost a fronta na posty roste. Každý český miliardářský mafián už teď ví, jak se dá vést stát jako "jeho" firma. Každý politický aktivista vykřikuje, že Babiš je zlo (ergo "fašista") a je třeba jej politicky zlikvidovat za každou cenu. A jsme v modelu USA, kde se to doopravdy naplnilo, i se zničením demokracie a rizikem občanské války.


Hodnota článku (rešerše, napsání, korektura, anotace, ilustrace, redakční práce) je ohodnocena částkou: 450 Kč. Pokud chcete na provoz webu přispět, klikněte zde, nebo na baner v úvodní stránce. Děkujeme!