My neočkovaní jsme věděli, že pokud vydržíme do jara, tak možná skončíme v koncentráku jako v Austrálii. Nebo Deep state provozující systém korporátního fašismu povolí a místo trojnásobného zisku se spokojí se ziskem dvojnásobným. Kdo četl předešlé dvě série o zeleném údělu (ZDE) a imperiální strategii kolem očkování (ZDE), tak ví, že jedno promile udržující upadající impérium musí na každém kšeftu s našimi životy vydělat nejméně třikrát. Tak to shrňme pro kovid. Zde platí známé židovské heslo, že "prodělek je taky kšeft".

 • Korporace si namastily si kapsu na experimentální vakcíně tím, že ji skrze lobbisty prodaly koupeným a vyděšeným politikům. Ti navíc podepsali plnou odpovědnost za neznámé následky. K tomuto bohulibému účelu manipulují korporace také WHO, EU a další organizace, které jako vedlejšák (WHO) či hlavní pracovní činnost (EU) provozují pilné provádění korporátní fašistické agendy. Peníze a moc nyní tvoří jeden blok po prvním velkém globálním tažení Deep state.

 • Stamilióny lidí dostaly jako "vakcínu" experimentální léčivo, které nikdy předtím nebylo zkoušeno na lidech v takovém masovém rozsahu a prakticky bez jakýchkoliv zásadních zkoušek. Ty u normálních vakcín trvají 5-10 let. Výsledek je, že jejich tělo produkuje obranné látky, které nikdy předtím lidský organismus neprodukoval. A to nepočítám problém kolem nanočástic jako nosičů "vakcíny". Obyvatelé celého západního bloku se poprvé dostali pod kontrolu korporací v masovém měřítku.

 • Vakcíny začínají zabíjet více, než je zdrávo, a to hlavně mladé lidi, kteří by nikdy neumřeli na kovid. Je mrzuté, když to klepne sportovce na hřišti před kamerami, a ne na ulici někde v anonymním velkém městě. Falšování statistik sice na nějakou dobu pomůže, ale vědecký výzkum úplně zastavit nelze, protože korporace jej financují a kontrolují jen částečně. Také nelze ze všech lékařů a zdravotníků udělat humanisty Čtvrté říše podobající se nacistickému Mengelemu říše Třetí. Mnozí klasicky vzdělaní lékaři vědí, že podle Norimberského tribunálu jsou lékařské experimenty určené k zabíjení lidí hodnoceny jako genocida. Na tu byl po 2. světové válce trest smrti. Proto zavedeme další cenzuru na informace a budeme systematicky zamlčovat či dokonce falšovat data. To je také novum, které se podařilo po druhé světové znovu zavést na Západě.

 • Zavedení povinné vakcinace byl pokus ve velkém, jak donutit vyplašené ovčany, aby vzdali poslední zbytek faktických občanských svobod a už je nikdy nepožadovali nazpět. Viz příklad Rakouska, rodné země Hitlera a koncentráků, a Austrálie jako bývalé kolonie Británie, která poprvé vytvořila koncentrační tábory v Búrské válce.

 • A nyní k tomu prodělku. Kontrola společnosti se podařila skutečně úspěšně, i když je nyní potřeba couvnout. Účinnost "vakcín" proti Omikronu je už prakticky nulová. Hlavní smysl normálních vakcín byl a je v tom, že očkování musí předejít nákaze. Tento základní požadavek nesplnila ani jedna vakcína, a to dokonce ani na začátku epidemie. Vědecky doložený fakt neúčinnosti pak politikové "doložili" nesmyslnými opatřeními omezujícími osobní svobodu neočkovaných. Virus se vesele šíří dál, protože se mu v člověku zalíbilo a chce zůstat na živu, jako všechna boží hovádka, jakkoli malá. Dnes má kovid podobu normální chřipky, se kterou fúzoval stejně úspěšně, jako korporátní Deep state s fašistickým neoliberalismem.

 • Ve všech státech, které naskočily do vakcinačního transportu, vznikla relativně silná referenční skupina neočkovaných. Ti jsou sice taxovaní skrze žlutou přeškrtnutou injekční stříkačku ve formě nevydaného kovidpasu, ale nejsou očkovaní. Pokud se jim s jejich přirozenou imunitou bude dařit lépe a nebudou umírat na ulici na infarkt, tak je to opravdu mrzuté pro Deep state. Aktivistické skupiny už nyní žalovaly experimentální "vakcíny" u mezinárodního tribunálu jako genocidní prostředek, a to by byla další voda na anti-korporátní mlýn.

 • V EU státech vznikla sice korporátně utajovaná, ale naprosto zásadní pochybnost ohledně celého očkovacího humbuku. Nepodařilo se umlčet nezávislý tisk, protože na to ještě není doba. Navíc politická opozice, která v EU vidí korporátního žraloka, dostala nečekané body. Podobná situace je dnes v USA. Demokraté plně napojení na Deep state holt budou muset znovu "řešit" volby, jinak normálně nevyhrají v mezidobí.

 • V rozpadající se eurozóně vypukla inflace v situaci, kdy ECB už tiskne eura jen pro radost jednoho promile a nemá žádné bankovní nástroje, jak zvládnout inflaci. A do toho ilumináti v Bruselu spustili připravovaný Zelený úděl, který z Evropy udělá kolonii impéria. Na rozdíl od Číny se tu bude vyrábět, jen když bude foukat vítr a svítit slunce... anebo když jaderné kolonie jako Česko vyrobí v dosluhujících ruských jaderkách dostatek koloniální elektřiny, kterou pak prodají na německé burze.


Další krok k vakcinační totalitě potřebné pro udržení impéria by znamenal, že zkorumpované vlády prohrají poslední zbytek důvěry. Hitler stál před podobným dilematem v říšských volbách. V roce 1933 už to ale měl v kapse přes tehdejší kovidovou aféru danou zapálením Říšského sněmu. Deep state je teprve v roce 1932, a to znamená, že v dalším kroku spojeném se zavedením koncentráků by se muselo sáhnout k přímému falšování voleb nebo k nějakému podobně drastickému zásahu. Ale příklad USA varuje, protože země se dostane na práh občanské války. Pak se koloniální systém Deep state a korporátního fašismu rozloží zevnitř. Natož aby vedl nějakou dobyvačnou válku, bez které historicky žádné impérium nemůže přežít.

Koncentráky nejsou všude na Západě, ale průlom byl učiněn

Osobně mne fascinuje myšlenková sterilita jednoho promile, které jednoduše kopíruje světový imperiální scénář 30. let. Hitlera pochopitelně počítám do tohoto bloku, což ukázala operace Unthinkable. To byla taková zrada, že to nemůže popřít ani korporátní anglosaská Wikipedie. Britové a USA už na začátku května 1945 připravovali zajaté nacistické divize pro útok na Rudou armádu, která právě dobývala Berlín. Jedno promile žije ve svém miliardovém skleníku a myslí si, že když má Google a Facebook a v kapse koupené politiky a armádu, tak dobude svět.

Nyní je jasné několik věcí, které ukazují změněnou strategii Deep state ohledně kovidu a očkování. Západní impérium má takové problémy, jaké nemělo od 17. století. Poprvé se dostalo do situace, kdy nemá technologickou a vojenskou převahu a nemůže se zadarmo dostat k surovinám. Zbývají jen levné pracovní síly, ale to je málo. Dnes je jasné, že spojení Číny a Ruska vytvořilo naprostou vojenskou převahu. Rusové i Čína navíc mají hypersonické zbraně, které NATO vůbec nemá vyvinuté, natož zavedené ve výzbroji. Když kradete, tak všude, tedy i ve vlastní imperiální armádě. Čína navíc za deset let bude technologicky a ekonomicky kralovat světu. Neoliberální elita v EU a v USA ožebračuje a likviduje vlastní impérium tak rychle, že dominance komunistické Číny nastane možná už v této pětiletce.

Za těchto okolností se nabízejí dvě taktiky, které se postupně realizují. Hegemon a jeho elita zvící jednoho promile se královsky napakovala na kovidu (Oxfam, ZDE) a nyní má dost moci a jimi natištěných inflačních dolarů a eur k tomu, by si podrobila oslabené demokracie. Toto je potřeba udělat rychle, dokud ovčani nemyslí, sami si likvidují zbytek demokracie a dokud vojenský kabaret zvaný NATO má alespoň nějakou psychologickou odstrašující sílu ve světě. Teď nemluvím o jaderné strategické paritě. Použití jaderných zbraní v situaci ruské dominance v raketách je naprostá sebevražda. Navíc Západ sám jako první a jednostranně zrušil všechny důležité odzbrojovací smlouvy o raketách středního a dlouhého doletu. Proto musí v případě jaderného útoku počítat s naprosto nemilosrdnou odvetou. Pokud Západ sáhne jako první k jaderným zbraním, bude zničen.

Takže je třeba vyměnit povinné očkování a bohužel nezavedené koncentráky za jaderné základny v koloniích. Ty koncentráky pak uděláme ve druhém kole, až EU-kolonie začnou platit a provozovat plnokrevnou studenou válku proti Rusku. Spojené státy se budou muset soustředit na Čínu, protože v Asii prohrály. Jako spolehlivá imperiální velmoc USA už slouží jen Jižní Korea a pochopitelně dobyté Japonsko. Pro neználky z mladé generace připomínám, že nad Japonci zvítězila Rudá armáda, když brilantními vojenskými operacemi zlomila odpor milionové japonské armády v Mandžusku.

Takže pojďme ke klasickému imperiálnímu scénáři dneška, kdy jedno promile musí prodat naše statky a hrdla za trojnásobný zisk. Extra-teritoriální základny USA v EU-kolonii vybavené jadernými zbraněmi znamenají tyto tři základní výhody pro impérium:

 • Vojenská základna je jako rakovinný nádor, protože na cizím území je už kousek hegemonie USA, pro kterou neplatí zákony dané země.

 • Tuto základnu daná země platí a živí ze svého militaristického rozpočtu, aby globální Deep state napojený na elitu místního korporátního fašismu mohl úspěšně metastázovat. Zatím se metastázování korporátního fašismu pod taktovkou globální chobotnice dělalo přes různé proamerické neziskovky a jejich místní kolaboranty, ale to je moc pomalá cesta.

 • Všechno, co jaderné základně v dané zemi škodí, včetně nezávislého tisku, je označeno jako nepřítel Říše. V prvním kole se na ně udělá bububu, ve druhém kole dostanou pokuty (beztak nejsou většinově očkovaní) a ve třetím kole už bohužel půjdou do koncentráku. Když budou mít štěstí, tak to bude kovidový převýchovný typ. Připomeňme historii nacistického koncentračního tábora v Terezíně, kam kvůli propagandě mohl zajet na kontrolu i Červený kříž.


Tím je zajištěna militarizace jadernými zbraněmi v sanitárním kordonu kolem Ruska a úspěšná eskalace studené války. V zemi s US-základnami vznikne trvalý výjimečný stav daný nikoliv nespolehlivým kovidem a nedotaženými koncentráky, ale trvalou přítomností jaderných útočných zbraní. Ty jaderné hračky jsou a budou největším pokladem všeho koloniálního lidu.

No a tento poklad musíme chránit ze všech sil, včetně povinného očkování a koncentráků, pokud jedno promile uzná, že jsou pro blaho kolonie nezbytně nutné. A kovid a chřipka tu budou pořád, protože virové nákazy tady jsou možná od začátku lidstva. Takže jsme na dobré cestě, jak oklikou, ale přece jen, přijít ke konečnému řešení.


Hodnota článku (rešerše, napsání, korektura, anotace, ilustrace, redakční práce) je ohodnocena částkou: 450 Kč. Pokud chcete na provoz webu přispět, klikněte zde, nebo na baner v úvodní stránce. Děkujeme!