V německém nakladatelství Rubicon vychází právě kniha „Armáda šílenců“ autora Jense Fischera Rodriana. Je také prezentována s podtitulkem „Vzpoura umělců v pandemické době, nebo také nástin k nové ideologii – neohumanismu.“ Tedy vzpoura proti směru, který by podle Rodriana ještě mohl zvrátit zvrácené sny samozvaných elit vydávajících se za božstvo.

Ne všichni aktéři umělecké branže jsou zticha, když jde o zachování základních svobod. Ale jde víc než o ty svobody. Každým dnem probíhá boj o přežití našeho druhu. O to, zda nezůstane člověk druhu Homo sapiens (to sapiens už k dnešnímu člověku moc nesedí) pouhou epizodou v dějinách.

Co by zpíval asi dnes Karel Kryl? Vstanou snad noví Krylové? Rodrian může být jedním z nich. Zde je doprovodné video:

Některé myšlenky z knihy

 • Jak hlásá z líhně kádrů WEF (Světového ekonomického fóra) Klaus Schwab: „Nebudeš nic vlastnit a budeš za to rád.“
 • Tak nám představuje nahlas svou vizi a mnohdy do detailů. Nic nám nebude chybět, všechno si budeme moci půjčit a vlastně to nevypadá špatně, o poddaného bude dobře postaráno. Ovšem zda dostaneme to, co je k životu zapotřebí, bude záviset na našem chování. Budeš-li kritizovat vládu, pak ouvej! Sociální kredit je v Číně odzkoušený. Při dobrém chování body navíc, za neposlušnost body do mínusu. Jaké to bude mít důsledky pro jednotlivce, to určí ti, kteří budou definovat pravidla. Taková „perestrojka“ se dá báječně realizovat prostřednictvím manévru jako pandemie Covid-19. Případně další pandemie, které pro nás vyrábějí v laboratořích po celém světě a nakonec nám to říkají zcela nahlas, viz předsedkyně Evrospké komise Van Leynová: „Vstupujeme do éry pandemií.“
 • Svět sleduje pořád pravou ruku kouzelníka ve formě nových hororových scénářů a zpráv, zatímco je levá ruka schovaná pod stolem a nepozorována provádí přestavbu společnosti a finančního systému, který se nachází v dezolátním stavu.
 • Digitálně – finanční komplex, skládající se z nejmocnějších technologických koncernů a správců majetku, realizuje své plány, aniž by si toho veřejnost povšimla.
 • Směr je vytyčen a vede k CBDC, digitálním penězům centrálních bank, které jsou programovatelné a budou mít omezenou časovou platnost. Pryč od analogového platebního styku k průhlednému očipovanému člověku, který se ocitne v totální závislosti a jeho konzumentské chování bude hodnoceno podle jeho podílu na naplňování cílů, vytyčených v dokumentech OSN a WHO. Čína náš vzor!
 • Ovšem zde jde vedle největšího přerozdělování majetku v dějinách o zcela jinou měnu: o naše data. A právě tato jsou v dnešní době snadno k dostání a ke kontrole.
 • Očkovací status a status našeho zdraví, které lze ve Švédsku již odečíst z čipu implantovaného pod kůží člověka, bude pak dostupný všude. Jednak pro nás samotné, ale i pro ty, kteří o nás budou chtít mít informace.
 • Je nepochopitelné, s jakým pocitem nadřazenosti se staví nová aristokracie nad lidi, dokonce nad život samotný. Bohové dnešní doby, kněží nového náboženství převzali komando. Když už někdo přistoupil na víru ve „svatou injekci“, pak musí být každý skeptik nebo ten, který se odmítá „očkovat“ (správně genetickou terapii), kacířem a škodnou. „Žádné slitování s neočkovanými,“ hlásí média a hypnotizovaní budoucí potenciální udavači na sociálních sítích. Je jenom ale blbé, že tzv. očkovaní pravověrní spadnou po pár měsících znovu do neočkovaných. V Rakousku již po 270, jinde po 360 dnech.
 • Ale i o to je postaráno. V Rakousku již objednali 70 milionů dávek pro rok 2022 a 2023. Celý rituál opakovat, čím více píchanců, tím méně přirozené imunity a více onemocnění a úmrtí na vedlejší účinky (viz stav v americké armádě).
 • Dříve to byli popírači Boha, kdo byl pronásledován. Dnes jsou to tzv. „popírači korony“, kteří jsou vytlačováni ze společenského života a jsou obviňováni za celou tu mizérii. Vznikla toxická aliance kněžstva a veřejnosti. Z těch, co šíří paniku a těch, kteří jsou zhypnotizováni kněžími ovládanými médii.
 • Historicky vzato, většina má zřídkakdy pravdu. Buď mlčí, běží v řadě, nebo hecuje. Než se list obrátí, ale k tomu je zapotřebí nejvýš dvacet procent aktivních kverulantů, kteří vystoupí řeknou: „Já už tuhle hru nehraji“.

Co teď?

Dnes, po dvou letech, se dívám s úžasem na tu hromadu politických trosek. Všechno se rozkymácelo. Poněvadž se v současné politické situaci nejedná o demokraticky legitimní změnu společnosti, nýbrž o nepřátelské převzetí států a stojíme před branami diktatury koncernů, je zapotřebí proběhlé události vyhodnotit a nešetřit nikoho z hráčů, chceme-li ještě otočit kormidlo pátky.

To bude ovšem možné jen, když se soudy upamatují a budou dělat svou práci, aniž by se nechaly ovlivňovat politiky. Osobní schůzky vrcholných politiků s ústavními soudci ovšem vyvolávají pochyby, zda je to od nich v dnešní době možné očekávat (viz rozhodnutí rakouského Ústavního soudu z 30. března 2022, kterým soud rozhodl, že „lockdown“ neočkovaných zdravých osob nebyl v rozporu s platnou legislativou).

Teď už vím, že mne mohou kdykoliv zabásnout. Aniž bych cokoliv spáchala. Němci již slibují, že pokud bude příští týden schválen zákon o povinném očkování proti Covidu-19, pokuty 25 000 Euro a případně až 5 let vězení.

Naděje umírá poslední. Nejde primárně o spravedlivé tresty, jde o to, co nejdříve toto šílenství ukončit. Jde o osvětu a spravedlnost. A jde především o naše děti, naše vnoučata a budoucí generace. Co škola? Co odpovědnost pedagogů?

A na závěr si nemohu odpustit rýpnutí do poslušné většiny církevní hierarchie: A kde je církev?

Mlčí, nebo očkuje. Dóm Sv. Štěpána se stal „očkovacím centrem. Lidé tam stojí ve frontě až čtyři hodiny a dokonce se může nechat „imunizovat“, jak rádi říkají v Rakousku, děti od 12 let.

Je křesťanskou povinností a aktem lásky k bližnímu, tedy dát si píchnout genetickou terapii jako ruskou ruletu. Nařízeno z Říma, kde papež terorizuje v souladu s velkým sekulárním protějškem a velkým šéfem Mariem Draghim své ovečky.

A co našinec?

Vakcinace proti covidu-19 je už vyzkoušena na miliardách očkování. Velmi dobře víme, že nežádoucí účinky nejsou, nebo jsou málo.

Marek Vácha

Marek Vácha nemá problém. Je zastáncem očkování experimentálními vakcínami. Odborník na lékařskou etiku se staví na stranu korumpované vědy a těch expertů, kteří postrádají jakoukoliv mravní integritu. Pan Marek Vácha zřejmě v omámení svou prestižní společenskou pozicí již na biblické desatero rezignoval. Buněčné linie z orgánů vyňatých z živých plodů potracených dětí, které slouží při vyrábění vakcín, nejsou pro něj etickým problémem. Jaké stanovisko zaujme asi nyní, když WHO právě v těchto dnech žádá po vládách členských zemí, aby umožnily potraty kdykoliv, a to i nad rámec současných časových omezení.

Nihilismu nejvyššího řádu byly naplno otevřeny dveře. Martin Heidegger, filosof existencionalismu, před svou smrtí řekl: „Jenom Bůh nás může ještě zachránit“. Možná když mu my sami pomůžeme, vyhodíme televize a smartphony do smetí. A hlavně se přestaneme bát, poněvadž znáte to – jen tak pro připomenutí v předvelikonoční době: „Kdo se o svůj život bojí, přijde o něj.“


Hodnota článku (rešerše, napsání, korektura, anotace, ilustrace, redakční práce) je ohodnocena částkou: 450 Kč. Pokud chcete na provoz webu přispět, klikněte zde, nebo na baner v úvodní stránce. Děkujeme!