Dobří Češi správně vytušili ducha doby a zvolili si za prezidenta generála. Je to záruka jisté prozíravosti, což lze doložit některými z titulků novin. Např. v lednu 2022, necelý měsíc před válkou, ZDE mínil dobře informovaný generál: Vojenský střet Rusko - Ukrajina je nepravděpodobný

po 4 měsících se rozhodl ZDE Rusko porazit – a Češi se do něj za to zamilovali. A navíc vypadá na fotografiích dost dobře.

Generál Pavel v titulcích „dnes“
TN.cz:
Evropa se musí probudit, prohlásil Pavel. Jsme na začátku konfrontace s Ruskem

Echo24:
Rusko je mnohem silnější než Ukrajina, prohlásil Pavel

Novinky:
Pavel: Rusku se musí dát najevo, že nemá smysl pokračovat ve válce

iDNES.cz:
Kdyby se tolik neotálelo s pomocí, byla by Ukrajina na tom líp, naznačil Pavel


iROZHLAS:
Musíme se připravit na to, že Rusko nebude mírovým partnerem, míní Pavel. Říká, že Moskva je ničivá síla

Seznam Médium:
Petr Pavel na mírovém summitu? Konečně hraje Česko první ligu ZDE
tak to nepravil Petr Pavel, ale Martin Skácel, který o sobě mj. praví: mé příspěvky jsou směsí vážných analýz, propracovaných komentářů a ostře laděné satiry, zvláště když se jedná o politické dění.
Tak to jsem si oddechl, jde o satiru

A teď vážně

Naši rusobijci si libují v termínech „Putler“ ZDE a „RuSSko“ např. ZDE a ZDE a ZDE odkazují na politickou podobnost Hitlera s Putinem a fašistických SS s Ruskem. Dovolil bych si položit jim jednu otázku:
kdyby měl Adolf Hitler v roce 1944 nebo v dubnu 1945 k dispozici 6.000 jaderných raket schopných zasáhnout kterékoliv místo na Zemi, použil by je? Nebo by se v záchvatu náhlé lidumilnosti raději zastřelil?
Drazí elfové a další ochránci svobody slova, napište nám prosím do redakce vaše názory na toto téma. Jsme jedno ucho.


Hodnota článku (rešerše, napsání, korektura, anotace, ilustrace, redakční práce) je ohodnocena částkou: 250 Kč. Pokud chcete na provoz webu přispět, klikněte zde, nebo na baner v úvodní stránce. Děkujeme!